Trener osobisty

Nic bardziej nie rozwija talentu niż praca pod okiem mistrza. Uznaliśmy, że także przyszłym autorom należy dać szansę doszlifowania talentu w indywidualnej współpracy z doświadczonymi pisarzami i dziennikarzami. Oferujemy więc usługę popularną już na świecie, ale u nas całkiem nową:

coaching czyli trening osobisty

Jeśli przy pisaniu książki masz tysiąc wahań i wątpliwości – starszy i doświadczony twórca pomoże Ci rozwiązać problemy, podsunie pomysły, wychwyci błędy.
Grupa Autorów skupionych wokół naszej agencji jest skłonna współpracować za pośrednictwem internetu albo podczas osobistych spotkań z młodszymi kolegami i koleżankami, wspierać ich doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą. Cena usługi jest ustalana indywidualnie, w zależności od czasu i osoby, którą Państwo wybiorą na przewodnika. Wśród współpracujących z nami znakomitych trenerów są m.in: Joanna Siedlecka, wybitna dziennikarka i eseistka, autorka wielu głośnych książek m.in. o Gombrowiczu i Jerzym Kosińskim, wykładowczyni w Wyższej Szkole Dziennikarskiej im Melchiora Wańkowicza; Manula Kalicka, autorka bestsellerowych powieści, dziennikarka współpracująca z „Polityką”; Anna Fryczkowska, autorka znakomitych powieści kryminalnych i scenarzystka filmowa i wielu innych wybitnych twórców.

Zgłoszenia i pytania :

Zbigniew Zawadzki
+48 607 612 108
z.zawadzki@autorska-agencja.pl